Ģimenes pikniks / Bērnu ballītes

Ģimenes ekskursija viduslaikos!

ilgums ~1-1,5h, cena - 3EUR skolēniem, 4EUR - pieaugušajiem

Nedēļas nogalē vai darbadienās  - pie mums varat atpūsties, sarīkojot nelielas sacensības gimenes lokā -  loka šaušanā, arbaleta šaušanā, cirvja un šķēpa mešanā. Izmēģiniet dažādas viduslaiku spēles, kā arī - pamēģiniet staigāt ar ķekatām un cīnīties ar zobeniem. Mūsu "Ieroču kambarī" visus ieročus var paņemt rokā, piemērīt bruņucepures un sajusties kā īsti bruņinieki! 

Bez tam - tepat blakus arī Jaunpils Viduslaiku Pils un Jaunpils Amatu māja.

Ģimenes pikniks Viduslaiku garā!

ilgums - 4h, cena - sākot no 120EUR

Nelielām ģimenes svinībām - dzimšanas dienas ballītei vai vienkārīši - draugu kopā sanākšanai - piedāvājam savu Viduslaiku telti! ņemiet līdzi draugus un bērnus, klājiet galdu mūsu teltī.  Cenā iekļautas 1.5h Bruņinieku pārbaudījumi ar loka šaušanas, arbaleta šaušanas, cirvja un šķēpa mešanas sacensībām. Ja ir laiks un sportiskais gars papildus piedāvājam arī dažādas komandu spēles un citas jautras izdarības.

Bruņinieku ballīte bērniem!

ilgums - 4h, cena - sakot no 120EUR

Ierodoties pie mums vispirms iekārtojieties bruņinieku teltī - salieciet savus gardumus, pārbaudiet ugunskuru, nolieciet savas mantas un - ejam uz bruņinieku pārbaudījumu! Šaušana ar loku un arbaletu, cirvja un šķēpa mešana, kā arī bruņu un ieroču izmēģināšana - viss kā  pieklājas īstos bruņinieku svētkos! Kā katrs kārtīgs bruņinieks, jubilārs saviem viesiem dāvā paša kaltu naudu! Un turnīra noslēgumā - Lielgabala salūtšāviens! Pats jubilārs varēs pielikt lāpu pie degļa un izšaut no pavisam īsta lielgabala!

Pēc tam - dažādas autentiskas viduslaiku spēles, kurās ar līdzīgiem panākumiem var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni. 
Un, ja vēl nogurums jaunos bruņiniekus nav uzveicis - dosimies apslēptās mantas meklējumos - ar dažādiem pārbaudījumiem, mīklām un cīņām gūstot norādes par senatnē noslēptajiem dārgumiem! 

 

 

Sociālie tīkli