Ģimenes pikniks / Bērnu ballītes

Viduslaiku Bruņinieku ballīte bērniem!

Ierodoties pie mums vispirms iekārtojieties bruņinieku teltī - salieciet savus gardumus, pārbaudiet ugunskuru, nolieciet savas mantas un - ejam uz bruņinieku pārbaudījumu! Šaušana ar loku un arbaletu, cirvja un šķēpa mešana, izjāde ar zirgu, kā arī bruņu un ieroču izmēģināšana - viss kā  pieklājas īstos bruņinieku svētkos! Kā katrs kārtīgs bruņinieks, jubilārs saviem viesiem dāvā paša kaltu naudu! Un turnīra noslēgumā - Lielgabala salūtšāviens! Pats jubilārs varēs pielikt lāpu pie degļa un izšaut no pavisam īsta lielgabala! 

Pēc tam - dažādas autentiskas viduslaiku spēles, kurās ar līdzīgiem panākumiem var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni. 
Un, ja vēl nogurums jaunos bruņiniekus nav uzveicis - dosimies apslēptās mantas meklējumos - ar dažādiem pārbaudījumiem, mīklām un cīņām gūstot norādes par senatnē noslēptajiem dārgumiem! 

Piedāvājumā iekļauts: 

  • Viduslaiku telts ar galdu, soliem, grilu, ugunskura vietu.
  • Šaušana ar loku, arbaletu, cirvja mešana, šķēpa mešana
  • lielgabala salūtšāviens jubilāram!
  • Viduslaiku spēļu programma - gan aktīvas gan mierīgas spēles ko spēlējuši bērni un pieaugušie dažādos gadsimtos.
  • Apslēptās mantas meklēšana

ilgums - 4-5h, cena - 250EUR, ja vairāk kā 20 cilv. - 12EUR/cilv.

 

  

 

Ģimenes balīte/pikniks Viduslaiku garā!

Nelielām ģimenes svinībām - dzimšanas dienas ballītei vai vienkārši - draugu kopā sanākšanai - piedāvājam savu Viduslaiku telti! Ņemiet līdzi draugus un bērnus, klājiet galdu mūsu teltī.  

Piedāvājumā iekļauts: 

  • Viduslaiku telts ar galdu, soliem, grilu, ugunskura vietu.
  • Šaušana ar loku, arbaletu, cirvja mešana, šķēpa mešana
  • lielgabala salūtšāviens jubilāram!

ilgums - 3-4h, cena - 200EUR, ja vairāk kā 15cilv. - 15EUR/cilv.

Bez tam - pievienojiet savai ballītei arī Supošanu Jaunpils pils dzirnavu dīķī!

Ģimenes ceļojums viduslaikos!

ilgums ~1-1,5h, cena - 4EUR skolēniem, 5EUR - pieaugušajiem

 

Nedēļas nogalē vai darbadienās  - pie mums varat atpūsties, sarīkojot nelielas sacensības gimenes lokā -  loka šaušanā, arbaleta šaušanā, cirvja un šķēpa mešanā. Izmēģiniet dažādas viduslaiku spēles, kā arī - pamēģiniet staigāt ar ķekatām un cīnīties ar zobeniem. Mūsu "Ieroču kambarī" visus ieročus var paņemt rokā, piemērīt bruņucepures un sajusties kā īsti bruņinieki! 

    

Bez tam - tepat blakus arī Jaunpils Viduslaiku Pils un Jaunpils Amatu māja, kur varat gardi paēst, apmeklēt Jaunpils muzeju, un iemācīties kādu senu amatu!

 

 

 

Sociālie tīkli