Skolēniem

Skolēnu ekskursijas

Jaunpilī

“Bruņinieku skola”

Sveicināti! Aicinām jūs uz nodarbību Bruņinieku skolā! Vispirms noklausieties, nelielu pamācību, kā pareizi ar katru ieroci jārīkojas, un pēc tam – iesim šaut. Katrs skolēns šauj pa trim reizēm ar loku, arbaletu, met cirvi un šķēpu, ka arī izkaļ kopiju viduslaiku monētai, kas katram paliek kā suvenīrs. Dalībnieks saņems kartiņu, kurā ierakstīti iegūtie rezultāti, un labākie katrā veidā tiks simboliski apbalvoti! Šeit varēsiet šaut arī piemērīt bruņinieku bruņas, paņemt rokā zobenu, nofotgrafēties ar kaujas cirvi un bruņucepuri!

Programmā iekļauts: Šaušana ar loku, arbaletu, cirvja mešana, šķēpa mešana, monētas kalšana (monēta katram paliek kā suvenīrs), bruņas un ieroči.

Papildus iespējas: katram skolēnam – izjāde ar zirgu – kamēr daļa klases šauj, pārējie var veikt izjādi ar zirgu. Piesakiet zirgu izjādi iepriekš, kopā ar ekskursijas pieteikumu!

Programmas ilgums: 1,5-2h

Cena: 4 EUR/skolēnam (ar zirgu izjādi – 6 EUR/skolēnam)

Līdz 2 skolotājiem – bez maksas

Vecākiem, kas atbraukuši kopā ar skolēniem  – 4 EUR ( ar zirgu izjādi – 6 EUR)

tel. rezervācijām: 26336513

“Bruņinieku skola & Viduslaiku spēles”

Programmā ietilpst:
1) Šaušana ar loku,
2) Šaušana ar arbaletu,
3) Cirvja mešana,
4) Šķēpa mešana,
5) Naudas kalšana ( katram skolēnam paliek monētiņa par piemiņu),
6) Viduslaiku ieroču un bruņu kopiju apskate, piemērīšana, fotografēšanās,
7) Ģerbonīšu gatavošana pēc heraldikas likumiem. Stāsts par heraldiku – kādas ir heraldiskās krāsas, to nozīmi,
8) Viduslaiku telts piknikam,
9)Viduslaiku spēles: Klase tiek sadalīta 2 vai 4 komandās, kuras savstarpēji sacenšas dažādās autentiskās viduslaiku spēlēs –  populāras bērnu spēles  no 4. līdz  15.gadsimtam.

10) katram skolēnam – izjāde ar zirgu. 

programmas ilgums: ~4 stundas

Cena: 12 EUR/pers.

Līdz 2 skolotājiem – bez maksas

tel. rezervācijām: 26336513

 


 

Programma skolēniem izbraukumos

Viduslaiku turnīrs

Sarīkojiet Viduslaiku piedzīvojumu visai skolai! Mēs aizbrauksim uz jūsu skolu un sarīkosim īstu visduslaiku pēcpusdienu. Instruktori palīdzēs skolēniem apgūt loka šaušanu, šaušanu ar arbaletu un cirvja mešanu. Tāpat būs iespēja piemērīt bruņinieku bruņas, paņemt rokā zobenu, nofotgrafēties ar kaujas cirvi un bruņucepuri! Labākie katrā disciplīnā saņems nelielas balviņas! Mūsu viduslaiku pēcpusdienu atklās fanfaras skaņas un Lielgabala dārds!!! Ta ir lieliska iespēja ieienteresēt skolēnus apgūt vēsturi. Esam gatavi uzklausīt skolotāju vēlmes un ieteikumus, lai šī vēsturiskā izklaide varētu jums vislabak palīdzēt mācību procesā!

Programmā iekļauts: Šaušana ar loku, arbaletu, cirvja mešana, šķēpa mešana, monētas kalšana (monēta katram paliek kā suvenīrs), bruņas un ieroči.

Sociālie tīkli