Loka šaušana

Šaušana ar loku ir ārkārtīgi interesants sporta veids, kas attīsta mērķtiecību, koncentrēšanās spējas un  uzlabo stāju. Mēs piedāvājam šaušanu ar tradicionālo loku - ko mēdz dēvēt arī par "longbow" vai "flatbow". Palīdzam ar padomu sperot pirmos soļus loka šaušanā - apgūt pareizu stāju un  šaušanas tehniku, iesakām nepieciešamo inventāru, palīdzam iegādāt atbilstošu loku, kā arī gatavojam bultas. 

Apmācība loka šaušanā.

Vispirms - jāsaprot, ka šaut ar loku nevar iemācīties vienā dienā un pat ne vienā mēnesī. Viss ir atkarīgs no paša šāvēja vēlmes, intereses un ieguldītā laika. Taču - pats garākais ceļš vienmēr sākas ar pirmo soli. Un šo soli varat spert pie mums. 

Piesakieties uz apmācībām loka šaušanā - pirmajām reizēm mēs piešķirsim loku un bultas, lai jūs varat izmēģināt šo sporta veidu un saprast, vai tas tiešam ir jūsu. Nākošais solis jau ir savu bultu iegāde, bet kad būs apgūta pamata tehnika un interese nebūs zudusi - tad ir vērts sākt domāt par sava loka iegādi! Ņemot vērā, ka loka šaušanas apguvē ļoti svarīga ir regularitāte, palīdzēsim arī atrast jums tuvāko loka šaušanas klubu, kurā varēsiet trenēties patstāvīgi. 

Tiem, kuriem jau ir loks, bet nepieciešama vieta kur trenēties - piedāvājam izmantot mūsu šautuvi treniņiem. 

 

Loka šaušana izklaides pasākumos.

Piedāvājam arī loka šaušanas atrakciju izklaides pasākumos - sporta spēlēs, ģimenes svinībās, draugu kopā sanākšanas reizēs. Visbiežāk tieši šādos pasākumos dzimst ideja sākt nopietnāk nodarboties ar loka šaušanu - vismaz pamēģināt kā ar loku patiešām var trāpīt! Tāpat tā ir jautra sacensība, it īpaši priekš bēŗniem - mazie puikas ātri aizmirst par citām izklaidēm un vienmēr ir arī kāda meitene, kura saprot ka ir atradusi ko tieši priekš sevis. 

Sociālie tīkli