Jaunlaulātajiem

Viduslaiku kāzas
40 min - 1 h

Drošsirdīgais bruņienieks un daiļā dāma... No sirds apsveicam! Laulības ir viens no skaistākajiem notikumiem dzīvē. Un tām ir jābūt neaizmirstamām! Lai laulības dzīve labi izdotos – mēs dosim jums līdzi dažādus laimes "amuletus" ! Jaunais vīrs iekals laimes pakavā šīs nozīmīgās dienas datumu. Jaunais pāris izkals laimes monētas, un smēdē izlies kopīgu laimīti. Šaujot ar loku un arbaletu noskaidrosim, kurš gimenē būs atbildīgs par ēdamā gādāšanu, un jaunā sieva pagatavos pirmo gardumu sievas kārtā. Noslēgumā – tiek apzīmogots mīlas zvēresta rullis, un ar lielgabala šāvienu visai pasaulei tiks paziņots par laulību noslēgšanu!

Programmā iekļauts: Šaušana ar loku, monētas kalšana, bruņas un ieroči, kalēja smēde, lielgabala šāviens un krietna deva jautrības!

Papildus: Īpašs piedāvājums Jaunajam pārim - Jāšana ar zirgiem  - viens balts, otrs - melns zirgs. Bruņinieks baltā zirgā jās līgavu bildināt - un vai pasaulē ir kāda jaunava, kas spēs viņam atteikt? Kad "Jā" vārds ir saņemts, ceļam Līgavu zirgā, un - jājam uz baznīcu! Aizjāšana lidz baznīcas durvīm, fotosesija zirgu mugurā, līgavas aizvešana no mājām - tas ir neaizmirstams piedzīvojums, ko varēsiet atcerēties katrā Laulības jubilejā!!!
Ja vārdu salikums "Viduslaiku kāzas" jums liek iedomāties pavisam neparastas idejas - noteikti sazinieties ar mums - mēs patiešam varam  tās realizēt! 

Sociālie tīkli